مدیرمجتمع آموزشی مدارس دانشگاه صنعتی اصفهان
سال همدلی وهمزبانی دولت وملت را پاس می داریم
قالب وبلاگ

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، عبدالامیر عرفی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در حاشیه نمایشگاه خدمت در مشهد اظهار داشت: با راه اندازی این سامانه، بدون هیچ گونه هزینه‌ای معلمان می‌توانند از پرسش‌های درسی استاندارد برخوردار شوند و در کلاس‌های درس استفاده کنند.

وی بیان داشت: این آزمون‌ها به صورت تستی، بر اساس فهرست کتاب‌ها و بودجه بندی در اختیار مدیران و معلمان قرار می‌گیرد.

عرفی تصریح کرد: با اجرای این برنامه، برگزاری آزمون‌های مراکز خصوصی که بیشتر حالت انتفاع دارد، کمرنگ و از بین خواهد رفت.

وی از اصلاح و بهبود شیوه‌های ارزشیابی طبق برنامه پنجم یاد کرد و افزود: در نخستین جشنواره‌ای که به همین منظور به میزبانی البرز و فارس برگزار می‌شود، طراحی سوالات برتر دو درس ادبیات و ریاضی، مهارت‌های معلمین را سنجیده و افزایش می‌بخشد.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش عدم ارزشیابی آغازین، عدم توجه به پرسش‌های مستمر و پیشرفت تحصیلی و افت در برگزاری ارزشیابی پایانی را از معضلات کنونی مدارس در بخش ارزشیابی دانست و گفت: در طرح تجارب برتر ارزشیابی مدارس کشور، به طرح‌ها و ابتکارات خوبی دست یافتیم که در سطح ملی معرفی می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عرفی خاطر نشان ساخت: باید نوع نگرش خانه و مدرسه از امتحان به سوی ارزشیابی تغییر کند، تا استرس و اضطراب دانش‌آموزان کاهش یابد

(کانون تربیت اسلامی)

[ ۱۳٩۱/٢/٢٩ ] [ ٥:۱٦ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]
نتایج یک پژوهش دانشگاهی:
جام جم آنلاین: براساس تحقیقات یک هیات دانشگاهی آمریکایی گفتن جمله " تو بهترین هستی ! به فرزندان اشتباه بزرگی است که والدین باید از ابراز آن خودداری کنند.
 

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از فمیلی فرانس، براساس این تحقیقات که در نشریه علمی پسیکولوژیکال سیانس منتشر شده است، گفتن این جمله به فرزند که او بهترین است نتیجه معکوس داشته  و آنها را بیش از سایر کودکان ناامید می کند. در واقع بها دادن بیش از اندازه و افراط گونه به توانایی های  فرزند موجب توقف او در پیشرفت می شود.

چنین کودکانی تلاش کمتری برای موفقیت در انجام  وظایف  یا کاری از خود نشان داده و ترجیح می دهند به توانایی های ذاتی شان اتکا کنند. نتیجه: در نهایت آنها کمتر از سایر کودکان موفق می شوند.

یک پارادوکس که در دو آزمایش علمی به اثبات رسده است.

‌آندره‌ای سیمپیان، استاد روانشناسی دانشگاه ایلینویز و یکی از نویسندگان این تحقیق، کودکان بین چهار تا هفت سال را مورد بررسی قرار داد. در آزمایش نخست، او از کودکان کوچکتر خواست دایره ای را در داخل یک شکل هندسی ترسیم کنند. انجام این کار با توجه به سن آنها برایشان نسبتا دشوار بوده علاوه بر اینکه برای کشیدن دایره مهلت زمانی مشخص شده بود.

در آزمایش دوم تاما کودکان باید از میان سه شکل هندسی شکلی که جهتش متفاوت بود را تشخیص دهند. درهر دو آزمایش، کودکانی  که به آنها گفته شده بود به گروه بهترین ها تعلق دارند از کودکانی که چنین حرفی به آنها گفته نشده بود، موفقیت کمتری داشتند.

به گفته  ‌آندره‌ای سیمپیان، بهتر است به کودک گفته شود" تو خوب کار کرده ای و نتیجه خوب کارت را ببین" تا اینکه " تو یک هنرمند بزرگی هستی".

کودکی که بیش از اندازه در مورد توانایی هایش بها داده شود متوجه نمی شود که  ممکن است شکست بخورد یا اشتباهی را انجام دهد. مترجم : بهرام افتخاری.

[ ۱۳٩۱/٢/٢٧ ] [ ۱٢:۱٩ ‎ق.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]
کم‌کم به روزهای امتحانات پایان سال تحصیلی نزدیک می‌شویم و اگر شما هم دانش‌آموزی در خانه داشته باشید حتماً متوجه تغییرات خاص این روزها شده‌اید. البته تصور نکنید شما وظیفه‌ای ندارید و فرزندتان خودش باید مسوولیت درس خواندن و قبولی در امتحانات را بپذیرد، بلکه باید بدانید نقش والدین در این روزها و هفته‌ها بسیار مهم است.

ادامه مطلب
[ ۱۳٩۱/٢/٢٥ ] [ ۱۱:۳٢ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]
جام جم آنلاین: یک سال بعد از اجرای طرح آزمایشی تعطیلی مدارس در روزهای پنجشنبه، وزیر آموزش و پرورش از تعطیلی تمام مدارس کشور در پنجشنبه‌ها از سال تحصیلی جدید خبر داد.
 

این طرح در سال تحصیلی 90-91 در تمام دبستان‌های سراسر کشور و بیش از 80 درصد مدارس راهنمایی و متوسطه اجرا شد.

بر اساس اعلام آموزش و پرورش مدارس یک‌نوبته می‌توانستند در صورت تمایل و با هماهنگی مدیر مدرسه و منطقه، روزهای پنجشنبه تعطیل شود.

حمیدرضا حاجی‌بابایی، وزیر آموزش و پرورش در این باره گفت:تمام مدارس کشور در سال تحصیلی جدید روزهای پنجشنبه تعطیل خواهد شد و این موضوع قانونی است؛ شورای عالی آموزش و پرورش تصویب کرده و رئیس‌جمهورآن را امضا و ابلاغ کرده است.

با توجه به این‌که در طرح تعطیلی پنجشنبه‌های مدارس، ضرورت بر یک‌نوبته شدن مدارس است، وزیر آموزش و پرورش دو روز پیش در همایش تقدیر از فرهنگیان بسیجی گفته بود: اصل بر این است که در مهر ماه سال 91 هیچ مدرسه‌ای دونوبته نباشد، مگر این‌که با بررسی‌های انجام شده مدرسه‌دیگری در آن مناطق وجود نداشته باشد.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩۱/٢/٢٤ ] [ ٥:٤۱ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

به گفته معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از سال تحصیلی جدید ورود لوازم‌التحریر خارجی به مدارس ممنوع می‌شود.

فاطمه قربان در این باره گفت: ورود لواز‌م‌‌‌التحریر غیرایرانی و غیراسلامی به مدارس از مهر 91 ممنوع است و تولیدکنندگان باید توجه داشته باشند که تولیدات آنها با فرهنگ و تمدن غنی ایرانی - اسلامی همخوانی داشته باشد. او از خانواده‌ها نیز خواست با ارائه اطلاعات کافی به فرزندان خود آنها را به استفاده از لوازم‌التحریری که نقوش آن متناسب با فرهنگ ایرانی - اسلامی است، متقاعد کنند.

بخشنامه مربوط به ممنوعیت ورود لوازم‌التحریر غیرایرانی به مدارس به‌زودی به همه مدارس کشور ابلاغ می‌شود. پیش از این موضوع تسخیر بازار از سوی واردکنندگان لوازم‌التحریر خارجی بارها در رسانه‌ها از جمله روزنامه همشهری مطرح شده ولی هیچ مسئولی در این باره پاسخگو نبوده است، به جرات می‌توان گفت که اکنون بیش از 90 درصد لوازم‌التحریر مصرفی دانش‌آموزان ایرانی محصول کشور چین است.

(همشهری آنلاین)

[ ۱۳٩۱/٢/٢۳ ] [ ٧:۳٢ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

در میان اهل بیت علیهم السلام، حضرت زهرا سلام الله علیها یک محوریت خاصی دارند؛ ملاحظه کنید وقتی اهل بیت علیهم السلام معرفی می‌شوند ایشان در صدر هستند؛ «هُمْ ‏ فَاطِمَةُ وَ أبُوهَا وَ بَعْلُهَا وَ بَنُوهَا» آن حضرت در بین اهل بیت علیهم السلام، مقام و عظمت خاصی دارند که همه ائمه علیهم السلام به وجود ایشان افتخار می‌کنند. در واقع، آن وجود مقدس برای همه اهل بیت علیهم السلام حجت است، یعنی برای حقانیت خودشان و برای بطلان غاصبین و ستمگران به وجود آن بزرگوار احتجاج می‌کنند. همه اهل بیت علیهم السلام حجتند، ولی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از این جهات، حجیتش از همه بیشتر است.

 فاطمه زهرا سلام الله علیها سیدة نساء العالمین، بضعة الرسول و قرینة ولیّ الله، بانویی که در مباهله به حکم قرآن مجید، اختصاصِ شرکت داشت، و از اهل بیت علیهم السلام هم، یگانه بانویی بود که به مقام عصمت و طهارت چون پدر و همسر و فرزندانش آراسته بود، و در آن اجتماع که حتی امّ سلمه هم اجازه حضور نیافت و از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله جواب «إنّکِ على الخیر» شنید، فقط یگانه بانویی که حضور داشت آن حضرت بود.

او در غیر مقام نبوت، در اخلاق و علم و کمالات نسبت به پدر نسخه‌ای مطابق اصل بود، و مثل سائر ائمه علیهم السلام سیره و رفتار و گفتارش، دین و شرع و دلیل احکام الهی است.

امروز ما به تأسی به آن حضرت احتیاج داریم. جامعه ما به پیروی از روش همسرداری و تربیت فرزند - که آن حضرت بهترین طریقه و روش را داشتند- احتیاج دارد.

امروز کلمات آن حضرت باید سرمشق زندگی همه بانوان و بلکه مردان باشد. آن حضرت، مقام واقعی و کرامت حقیقی زن را به دنیا ابلاغ نمود و فرمود: بهترین زن آن است که نه او مرد نامحرمی را ببیند و نه مرد نامحرمی او را ببیند.

این است که حضرت زهرا علیها السلام را تا امروز و تا قیامت، در دل‌های مردم آگاه و خداپرست و حق‌جو زنده نگه داشته است.

(تبیان)

[ ۱۳٩۱/٢/٢٢ ] [ ٦:٢٥ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: برنامه درسی رسمی در 5 روز اول هفته از شنبه تا چهارشنبه باید اجرا شود.

خبرگزاری فارس: برنامه درسی رسمی کشور

ابراهیم سحرخیز، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در پاسخ به این پرسش که «آیا از سال تحصیلی جدید تمام مدارس پنج‌شنبه‌ها تعطیل هستند؟»، اظهار داشت: خودبه خود این اتفاق می‌افتد زیرا ما برنامه درسی را تعریف کردیم و برنامه درسی رسمی باید در 5 روز اول هفته اتفاق بیفتد.

وی با بیان اینکه برنامه درسی در روزهای شنبه تا چهارشنبه انجام می‌شود، گفت: اگر مدیر مدرسه خواست می‌تواند با هماهنگی‌ خانواده‌ها، دانش‌آموزان را در روزهای پنج‌شنبه به اردو یا بازدید ببرد. 

سحرخیز با بیان اینکه حدود 80 درصد مدارس راهنمایی و متوسطه یک نوبته است، افزود: در تلاش هستیم تا تمام مدارس راهنمایی و متوسطه در سال تحصیلی جدید یک‌نوبته شود.

وی ادامه داد: در سال تحصیلی جدید یک پایه از راهنمایی به طور موقت حذف می‌شود زیرا پایه اول راهنمایی نداریم و فرصت بسیاری مناسبی برای تک نوبته شدن مدارس است.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: ممکن است منطقه‌ یا شهرکی، مهاجر پذیری زیادی داشته باشد و نتوان مدارس آن نقطه را یک‌نوبته کرد اما این موارد استتثنایی است و نمی‌توان آن را به کل کشور تعمیم داد.

(کانون تربیت اسلامی)

[ ۱۳٩۱/٢/٢٠ ] [ ٤:٤۸ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

مجتمع آموزشی  مدارس دانشگاه صنعتی اصفهان

برای سال تحصیلی جدید در کلیه دوره های تحصیلی

(پیش دبستانی وابتدایی ،راهنمایی تحصیلی ودبیرستان )

پسرانه ودخترانه با شرایط ویژه دانش آموز

 می پذیرد.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مدارس مراجعه ویا با شماره تلفنهای ذیل تماس حاصل  نمایند.

دبستان دخترانه:

3912992-- 3912933

دبستان پسرانه:

3912994-- 3912854

راهنمایی دخترانه:

3912996 -- 3912923

راهنمایی پسرانه :

3912990 -- 3912991

دبیرستان دخترانه :

3912993 -- 3912935

دبیرستان پسرانه :

3912939 -- 3912938

 

[ ۱۳٩۱/٢/٢٠ ] [ ۱:۱۳ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

وزیر آموزش و پرورش از تعطیلی تمام مدارس کشور در "روزهای پنج‌شنبه" از سال تحصیلی جدید خبر داد.

خبرگزاری فارس: تمام مدارس کشور در سال تحصیلی جدید

به گزارش  فارس ، تعطیلی پنج‌شنبه مدارس از دبستان‌ها و به صورت آزمایشی در سال تحصیلی گذشته آغاز شد و در نهایت از سال تحصیلی جاری، تمام دبستان‌ها در روزهای پنج‌شنبه تعطیل شدند.

به رغم اینکه این طرح با مخالفت‌های بسیاری روبرو شد اما آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه این طرح در جهت استحکام خانواده‌هاست، تقویت انگیزه و نشاط دانش‌آموزان برای فراگیری بیشتر دروس، گسترش فعالیت‌های پرورشی و فوق برنامه برای رشد همه جانبه تربیتی دانش‌آموزان و انطباق بیشتر برنامه‌های آموزشی و تربیتی با شرایط سنی و ویژگی‌های روانی دانش‌آموزان را از اهداف این طرح عنوان کرد.

تقویت ارتباط مدرسه و خانواده‌، تحکیم تعامل عاطفی دانش‌آموزان با خانواده‌، انعطاف‌پذیری برنامه‌ها و زمان آموزش متناسب با شرایط اقلیمی و منطقه‌ای و همچنین تقویت انگیزش و فراهم کردن زمینه‌های ارتقای تحصیلی و حرفه‌ای شغلی و پژوهشی معلمان ابتدایی از دیگر اهداف این طرح است که از سوی آموزش و پرورش اعلام شد.

پس از تعطیلی دبستان‌ها، آموزش و پرورش به سراغ مدارس راهنمایی و متوسطه رفت و عنوان شد که مدارس یک‌نوبته می‌توانند در صورت تمایل و با هماهنگی مدیر مدرسه و منطقه، روزهای پنج‌شنبه تعطیل شوند.

حمیدرضا حاجی‌بابایی، وزیر آموزش و پرورش در این خصوص به فارس گفت: در حال حاضر تمام دبستان‌ها و بیش از 80 درصد مدارس راهنمایی و متوسطه پنج‌شنبه‌ها تعطیل هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا تمام مدارس کشور در سال تحصیلی جدید در روزهای پنج‌شنبه تعطیل خواهند شد؟»، اظهار داشت: این موضوع قانون است؛ شورای عالی آموزش و پرورش تصویب کرده و رئیس‌جمهور امضا و ابلاغ کرده است.

به گزارش توانا، با توجه به اینکه در طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌های مدارس، ضرورت بر یک‌نوبته شدن مدارس است، وزیر آموزش و پرورش روز گذشته در همایش تقدیر از فرهنگیان بسیجی برگزیده اظهار داشت: اصل بر این است که در مهر ماه سال 91 هیچ مدرسه‌ای دونوبته نباشد مگر اینکه با بررسی‌های انجام شده مدرسه دیگری در آن مناطق وجود نداشته باشد.

[ ۱۳٩۱/٢/۱٩ ] [ ٩:۱٢ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

عوامل موثر در تدریس:

زمانی که از تدریس صحبت می شود، تفکر عام براین اساس است که تدریس بسیار عمل اسانی است و کار معلم دست کم گرفته می شود.

اما اگر بخواهیم با تفکر علمی به قضیه نگاه کنیم متوجه می شویم که تدریس نه تنها امر ساده ای نیست بلکه معلم در تدریس با متغیرهای متفاوتی سرو کار دارد.

او سعی می کند با کنترل و دستکاری متغیرهای مختلف، وضعیتی به وجود آورد که یادگیری حاصل شود. شناخت و کنترل همه عوامل و متغیرهای دخیل کار اسانی نیست و شاید بتوان گفت غیرممکن است.

 بدون شک، در ایجاد محیط یادگیری عواملی هم چون ویژگی هی معلم و شاگرد ساخت نظام آموزش، محتوای آموزش و صدها متغیر دیگر می تواند موثر باشد. بدیهی است کهه معلم نمی تواند همه عوامل مذکور را تحت کنترل در آورد.

ممکن است سوال شود اگر کنترل همه عوامل مذکور ممکن نباشد معلم چگونه می تواند شرایط مطلوب را با توجه به دخالت متغیرهای متعدد و غیر قابل کنترل به وجود آورد.

در پاسخ به چنین سوالی باید گفت: درست است که معلم نمی تواند همه متغیرهای دخیل را تحت کنترل در آورد اما شناختن چنین عواملی او را قادر خواهد ساخت که در تنظیم فعالیت های تدریس، تصمیمی آگاهانه بگیرد.

 اگر معلم از نظریه های تدریس یادگیری شناخت دقیق و علمی داشته باشد، قوی تر و دقیق تر می تواند در ایجاد وضعیت مطلوب یادگیری فعالیت کند.

[ ۱۳٩۱/٢/۱٤ ] [ ٧:٢۳ ‎ق.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

ضمن بزرگداشت مقام شامخ استادشهید مرتضی مطهّری، فرا رسیدن روز معلم را به همه همکاران آموزشی واجرایی مجتمع دانشگاه تبریک عرض می نمایم.

سید جعفر میر

مدیر مجتمع آموزشی مدارس دانشگاه صنعتی

اصفهان

[ ۱۳٩۱/٢/۱٢ ] [ ٥:٠۱ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

اصلی ترین وظیفه هر معلمی خوب تدریس کردن است. وقتی از تدریس صحبت می کنیم هر فردی، بالاخص هر معلمی نگرش و تعریف خاصی از این کنش و فراکنش دارد. اما در کل می توان تدریس را بدین گونه تعریف کرد: تعامل یا رفتار متقابل معلم و شاگرد، براساس طراحی منظم و هدفدار معلم برای ایجاد تغییر در رفتار شاگرد.

 همان طور که از این  تعریف استخراج می شود دو ویژگی خاص برای تدریس مشخص شد:

1-  وجود تعامل یا رابطه متقابل بین معلم و شاگرد
2-  هدفدار بودن فعالیت های معلم

تدریس مفاهیم  مختلفی را در بر می گیرد، مانند نگرش ها، گرایش ها، باورها، عادت ها، و شیوه های خاص رفتار و به طور کلی انواع تغییراتی که می خواهیم در شاگردان ایجاد کنیم.

 

[ ۱۳٩۱/٢/۱۱ ] [ ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

هوش هیجانی جنبه ای از هوشمندی است که در ارتباط با خودآگاهی، کنترل، پایداری، اشتیاق، انگیزش، همدلی و مهارت های اجتماعی معنا پیدا می کند. چه بسیارند افرادی که اگرچه بهره هوشی (IQ) بالایی دارند ولی در زندگی فردی و اجتماعی چندان موفق نیستند، و برعکس، چه بسیارند کسانی که هوش متوسطی دارند ولی زودتر و بهتر در مسیر موفقیت واقع می شوند. این ها کسانی اند که از هوش هیجانی (EQ) بیش تری نسبت به دسته ی اول برخوردارند. خلاصه این که، هوش هیجانی داشتن شرط یک زندگی موفق است. نوشته ای که در این جا می خوانید، در عین سادگی، نکته هایی را بیان می کند که توجه به آن ها در خانه یا مدرسه می تواند به پرورش هوش هیجانی در کودکان، کمک نماید.

داشتن سطح بالایی از هوش هیجانی در کودکان شما بهترین راهی است که تضمین می کند آن ها در بزرگ سالی زندگی همراه با شادی، موفقیت و مسئولانه ای داشته باشند. در این جا به معرفی ده روش می پردازیم که می تواند به کودکان شما کمک کند تا به درجه ی بالایی از هوش هیجانی دست پیدا کنند.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩۱/٢/٩ ] [ ۱٠:۱٥ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش ارزشیابی بموقع و به هنگام را موجب تسهیل فرایند آموزش توصیف کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از اداره کل آموزش و پر ورش استان  بوشهر ، عبدالامیرعرفی درهمایش یکروزه اصلاح بهبود نظام ارزشیابی پیشرفت تحصیلی در بوشهر گفت: دغدغه دانش آموزان در پایه اول متوسطه به واسطه نیاوردن نمره در یک یا دو ماده درسی و ماندن در همان پایه با اصلاح آیین نامه آموزشی مرتفع شده است .

وی اظهارداشت: این به معنی این نیست که دانش آموز نیازی به نمره آوردن در این درس ها ندارد بلکه دانش آموز فرصت دارد تا پایان تحصیلات خود در مقطع متوسطه، نمره قبولی را اخذ کند.

رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: سیاست وزارت آموزش و پرورش در دوران جدید ایجاد تحول در نگرش هاست به همین دلیل در بعد آموزش باید به سمتی حرکت کنیم تا دغدغه های خانواده ها و دانش آموزان دربحث ارزشیابی کاسته شود.

وی افزود: ارزشیابی تنها عسکبرداری از وضعیت ثابت آموزشی نیست بلکه فیلمبرداری از ابتدا تا انتهای فرایند آموزش است و باید کل فرایند آموزش را رصد کند.

عرفی اضافه کرد: تاسیس بانک سوالات امتحانات نهایی از جمله دیگر اقدامات مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش است که سعی کرده ایم از توانمندی سایر همکاران برای تولید سوال استاندارد استفاده کنیم.

منبع:پرتال وزارت آموزش وپرورش

[ ۱۳٩۱/٢/٧ ] [ ۸:٥۳ ‎ق.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

نوشتن از فاطمیه دلی فاطمی می‌خواهد و چشمی فاطمی؛
نوشتن از مادر شهیده‌مان که جای خود دارد.

 و وای بر دلی که در غم مادر سادات نسوزد و چشمی که تر نشود...
وای...

 مثل هر سال و با نزدیک شدن به فاطمیه دوم و روز شهادت مادرمان فاطمه زهرا سلام الله علیها، چشمی گریان ودلی سوزان داریم

[ ۱۳٩۱/٢/٦ ] [ ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]

امتحان نقطه عطفی در نشان دادن میزان موفقیت شماست. هرچند روش های موجود برای امتحان، نمی تواند گویای دقیق و واقعی از میزان اندوخته های علمی دانش آموز به حساب آید، اما ملاک مهمی تلقی می شود و به تبع آن «نمره» نیز اهمیت خود را در این راستا به نمایش می گذارد.

 اگر شما دروس خود را مرتب مطالعه کرده باشید فقط احتیاج به خواندن نکات مهم مباحث را خواهید داشت و و به برنامه ریزی فشرده و منسجمی نیاز نخواهید داشت، در غیر این صورت یک برنامه ریزی کامل می تواند شما را در دستیابی به موفقیت، همراهی کند. لذا برای مواجهه با امتحان، می بایست برنامه ریزی کرد. 


ادامه مطلب
[ ۱۳٩۱/٢/٢ ] [ ٧:٤٦ ‎ب.ظ ] [ مدیر مجتمع آموزشی ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

لینک های مفید
امکانات وب

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوان

Check Google Page Rank Online User
Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
Online User

نیت کنید و اشاره فرمایید